Zorg in de regio – Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk Nieuwpoort – Nieuwpoort
Header afbeelding
Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk Nieuwpoort
Vlietzicht 4 2965CG
Nieuwpoort

Zorg in de regio

Als huisartsen zijn wij slechts één van de zorgverleners in de eerstelijn en werken wij veel samen met andere paramedici in onze omgeving. De huisarts kan u verwijzen of adviseren om naar een collega te gaan om u te helpen bij uw klachten. Hieronder is een opsomming van paramedici waar wij mee samenwerken.

Wij hebben geen enkel belang bij wáár u heen gaat voor uw hulp of ondersteuning. Deze lijst is zeker niet volledig en wij houden ons aanbevolen voor aanvullingen. Dit overzicht is een hulpmiddel om u op weg te helpen aan contactgegevens.

 

Fysiotherapie

Efflux Fysiotherapeuten (Nieuwpoort) – https://efflux.nl/

Fysio InMotion (Groot-Ammers) – http://www.fysiocenterbax.nl/

Wellness Centre Ameide (Ameide) – https://www.wellnesscentreameide.nl/

Fysiotherapie Zilverstad (voorheen Spruyt Fysiotherapie) (Schoonhoven) – https://www.spruytfysiotherapie.nl/

 

Diëtiste

De Voedietist (maandagmiddag spreekuur in onze huisartsenpraktijk) – www.voedietist.nl

Rivas (o.a. in Nieuwpoort) – https://www.rivas.nl/voeding-leefstijl/dietist/

De Dijkdiëtist (Groot-Ammers) – www.dijkdietist.nl

Gecombineerde Leefstijl Interventie (GLI) Zuid-Holland Zuid (Gorinchem) – https://www.gli-zuidhollandzuid.nl/

 

Bekkenbodemfysiotherapie

Praktijk voor BekkenFysiotherapie Krimpenerwaard (mw. Kirsten van den Broeck) (Bergambacht en Schoonhoven)https://www.pbfk.nl/

Pro Fundum Instituut (Dordrecht) – https://profunduminstituut.nl/

 

Oefen- Cesartherapie

Cesartherapie Groot-Ammers (mw. Renate Lankhorst) – http://cesargrootammers.nl/

 

Ergotherapie

Ergotherapie Gorinchem (Gorinchem) – https://www.ergotherapiegorinchem.nl/

Judith Koudstaal ergotherapie (Schoonhoven) – www.jkoudstaal.com

 

Orofasciaal fysiotherapeut

Fysiotherapie Hartman (IJsselstein) – www.fysiotherapiehartman.nl

 

Logopedie

Logopediepraktijk ‘Spraakfabriek’ ( mw. Maartje van Meerkerk) (Groot-Ammers) – http://www.spraakfabriek.nl/logopedie-groot-ammers/

Stotterinterventiecentrum (mw. Anne Schuddeboom) (Hoogblokland) – http://stottertherapie-schuddeboom.nl/

 

Podotherapie

Podozorg Nieuwpoort (mw. Ellen Karsdorp) – http://nieuwpoort.podozorg.nl/

 

Psychologie

Psychologenpraktijk Perspectief (Giessenburg, Gorinchem) – https://www.psychologenpraktijkperspectief.nl/

Psychologenpraktijk Molenwaard (mw. Helma van Tol) (Groot-Ammers) – https://psychologenpraktijkmolenwaard.nl/

Antes (Gorinchem) – https://www.anteszorg.nl/

Youz (Gorinchem) – https://www.youz.nl

Yulius (Gorinchem) – https://www.yulius.nl/

Cirya GGZ (Schoonhoven en Dordrecht) – https://www.cirya.nl/

Willemsen psychologiepraktijk (Schoonhoven) – https://www.psychologiepraktijkwillemsen.nl/

Psychologenpraktijk Margreet van der Wiel (Dordrecht) – https://www.margreetvanderwiel.nl/

Reformatorische psychologenpraktijk Nederland (dhr. Jacco de Jonge) (Alblasserdam) – https://www.rpnederland.nl/

Psychologenpraktijk ID (Giessenburg) – http://www.psychologenpraktijk-id.nl/

 

Coaching

De Arend coaching en counseling (Groot-Ammers) – http://dearendcoaching.nl/

Goedegebuure Psychologen Praktijk (Sliedrecht) – https://www.goedegebuure.info/

Praktijk Van Waarde (Dhr. Marcel van der Waard) (Dordrecht) – https://www.hulpverlening-vanwaarde.nl/

Willemiek Timmermans – Coaching rondom zwangerschap, bevalling en ouderschap (Schoonhoven) – https://www.willemiektimmermans.nl/

Pit kindercoaching (mw. Ellen den Haan en mw. Sandra van Houwelingen) (Gorinchem) – http://www.pitkindercoaching.nl/

 

Haptonomie/ -therapie

Haptotherapie Giessenburg (mw. Ted Bos en mw. Wiljon Vaandrager) – http://www.haptotherapiegiessenburg.nl/

Haptotherapie (mw. Roos Giljamse) (Noordeloos) – http://www.haptotherapiegiljamse.nl/

Haptotherapie (mw. Yvonne Bax) (Groot-Ammers) – http://yvonnebax.nl/haptotherapie/

 

Pastorale Hulpverlening

Praktijk voor Pastorale Hulpverlening ‘Lente’ (mw. Tine Snoek) (Vlist) – www.lentehulpverlening.nl

Diaconaal Maatschappelijk Werk (Alblasserwaard, Molenlanden) – www.diaconaalmaatschappelijkwerk.nl – www.stichtingschuilplaats.nl

VIP K.C. (mw. Mirjam Driesen- Koster) (Groot-Ammers) – www.vipkc.nl

 

Integratieve kindertherapie

Ruimte (mw. Marian Jansen) (Arkel) – http://www.ruimtegeeftinzicht.eu/

 

Seksuoloog/psycholoog

Psychotherapiepraktijk Dordrecht (dhr. R. van Dijk) – https://www.psychotherapiepraktijkdordrecht.nl/

Zie ook: https://www.nvvs.info/clienten/zoek-een-seksuoloog

 

SPEL-therapie

Ravelijn speltherapie (mw. Thelma Stigter) (Ameide) – www.ravelijn-speltherapie.nl 

 

Verloskundigen

Verloskundigenpraktijk Alblasserwaard-Oost (mw. Nicolet den Besten, mw. Lianne van Oenen en mw. Janne Marie Vis) – http://www.verloskundigenpraktijkalblasserwaardoost.nl/

 

Audiologische centrum

Auris (Rotterdam) – https://www.auris.nl/

Kentalis (Utrecht) – https://www.kentalis.nl/

 

Thuiszorgwinkel

Vegro (Gorinchem) – https://www.vegro.nl/

Medipoint (Almkerk, Sliedrecht, Nieuwegein) – https://www.medipoint.nl/

 

Dienst Gezondheid & Jeugd ZHZ (voorheen GGD ZHZ) – https://www.dienstgezondheidjeugd.nl/

 

Sociaal Team Molenlanden- https://www.molenlanden.nl/sociaal-team-samen-werken-aan-oplossingen
Via gemeente: 140184